Klienci

Bezpieczeństwo i wysokie standardy współpracy, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom klientów.

Nasza Grupa nieustannie dba o bezpieczeństwo i standardy współpracy, wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Zróżnicowana oferta Grupy PGE jest dopasowana do indywidualnych potrzeb odbiorców końcowych.

W biznesie stawiamy na innowacyjność i rozwój nowych rozwiązań technologicznych. Jako odpowiedzialny sprzedawca Grupa PGE chce na każdym etapie działalności rozumieć potrzeby klientów i stale poprawiać jakość ich obsługi. Zapewniając klientom dostęp do specjalistycznej wiedzy, Grupa PGE edukuje na temat sposobów oszczędzania energii w gospodarstwach domowych.

 CZYTAJ WIĘCEJ...

Grupa PGE świadczy usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Struktura sprzedaży energii elektrycznej zbudowana jest w oparciu o zasadę unbundlingu, która zakłada rozdział działalności dystrybucyjnej od działań w zakresie obrotu energią elektryczną.

Za dystrybucję energii elektrycznej do odbiorcy końcowego odpowiada osiem oddziałów PGE Dystrybucja S.A. mieszczących się w Białymstoku, Lublinie, Łodzi (Oddział Łódź-Miasto oraz Oddział Łódź-Teren), Rzeszowie, Skarżysku - Kamiennej, Zamościu i Warszawie. Sprzedaż energii elektrycznej na terenie całego kraju jest z kolei przedmiotem działalności spółki PGE Obrót S.A.

W jednostkach wytwórczych segmentu Energetyka Konwencjonalna oprócz energii elektrycznej produkowane jest także ciepło, którego odbiorcami są klienci biznesowi – głównie przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją ciepła na lokalnych rynkach energii.